Technik/Montér

Práce je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
Zajišťovat montážní práce na stavbách u zákazníků v Praze a Středočeském kraji

Požadujeme:
Min. vyučení v oblasti elektro
Praxe v oboru výhodou
Vyhlášku č. 50 §4 a výše
Ochotu dále se vzdělávat
Časovou flexibilitu

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti
Osobní ohodnocení dle výkonu a šikovnosti, prémie, roční odměny
Auto i k soukromým účelům, notebook, telefon, stravenky
Příspěvek na penzijní či životní připojištění a další benefity dle doby u firmy

Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj

Elektromontér

Do našeho týmu hledáme nové zaměstnance na pozici elektromontéra silnoproud.

  • Montážní práce na stavbách a u zákazníka (Brno a okolí)

Požadujeme:

  • min. vyučen v oblasti elektro
  • Vyhlášku č. 50 §4 a výše
  • Praxe v oboru výhodou
  • Ochotu dále se vzdělávat, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + příplatky dle vlastních výkonů a šikovnosti)
  • Práci vhodnou i pro absolventy
  • Koncoroční odměny
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní či životní připojištění
  • Další benefity dle odpracované doby u firmy
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Brno a okolí

V případě zájmu volejte 541 246 396 nebo pište na email: zamestnani@elmontgroup.cz

Mistr-vedoucí technik

Do našeho týmu hledáme nové zaměstnance na pozici vedoucí technik - mistr silnoproud.

  • Řízení a dozor dané zakázky
  • Zajišťování úkolů dle technické dokumentace stavby
  • Seznámení se a určení postupu prací dle PD v koordinaci s Manažerem zakázky
  • Kontrola dodržování technologických pracovních postupů, používání OOPP
  • Kontrola PD a návrh případných změn vůči PD, které předává Manažeru zakázek
  • Koordinace a řízení podřízených montérů, postupu prací s objednatelem, se subdodavateli
  • Koordinace a operativní řízení nasazení potřebné stavební mechanizace
  • Zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky
  • Denní zápisy do montážního deníku
  • Zajišťování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů
  • Realizace reklamací

Požadujeme:

  • Vyhláška 50/1978, min. §7
  • Střední odborné vzdělání v oboru silnoproudá elektrotechnika
  • Praxe na obdobné pozici
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost projekčních a konstrukčních výkresů a související dokumentace v oboru elektro, vč. návazných stavebních technologiích
  • Přehled v oblasti bezpečnosti práce a norem související s realizací v rámci oboru a specializace
  • Znalost principů EZS, EPS, STA, SAT, telefonních systémů, MaR
  • Základy zámečnické výroby
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost PC
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Motivující platové ohodnocení (Fix + měsíční odměny dle výkonů)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Mobil, automobil i pro soukromé účely
  • Firemní vzdělávání (odborné)
  • Diety v rámci výjezdů
  • Sídlo společnosti: Brno

V případě zájmu volejte 541 246 396 nebo pište na email: zamestnani@elmontgroup.cz